Комунальний заклад "Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №5 "Золотий ключик" Кам'янської міської ради.

Освітні програми, що реалізуються в ДНЗ

Для реалізації Базового компоненту дошкільної освіти в групах раннього, молодшого, середнього та старшого віку використовується Програма розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля».
Для реалізації діяльності:
-  за освітньою лінією «Художньо-продуктивна діяльність» використовується парціальна програма художньо-естетичного розвитку дітей раннього та  дошкільного віку «Радість творчості», Борщ Р.М.;
-  за освітньою лінією «Ознайомлення із соціумом» використовується парціальна програма з основ  здоров‘я та безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку   «Про себе треба знати, про себе треба дбати», Лохвицька Л.В.;
  - за освітньою лінією «Здоров’я та фізичний розвиток» використовується парціальна програма «Казкова фізкультура», Єфіменко М.М.